KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224033
*
nr 1222 4033
Oljemålning
Harald Sandberg (1912-1983), Stadsmotiv, Signerad. Olja på duk, 72x90
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 december 2018
kl 20:44:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/12 18:56:54
1
100 kr
10/12 20:22:52
2
400 kr
10/12 20:37:49
1
250 kr
10/12 20:37:49
2
300 kr (Budbetjänt)
10/12 20:38:16
1
350 kr
10/12 20:38:16
2
400 kr (Budbetjänt)
10/12 20:39:50
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: harald sandberg olja olja på duk oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
-
8030 Oljemålning
Ib Puja, Ubud Bali. Signerad, daterad 2018, portal..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1222 4033
Oljemålning
Harald Sandberg (1912-1983), Stadsmotiv, Signerad. Olja på duk, 72x90
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 450 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 10 december 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/12 18:56:54 | 1 | 100 kr |
| 10/12 20:22:52 | 2 | 400 kr |
| 10/12 20:37:49 | 1 | 250 kr |
| 10/12 20:37:49 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 10/12 20:38:16 | 1 | 350 kr |
| 10/12 20:38:16 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 10/12 20:39:50 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: harald sandberg olja olja på duk oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06 -
8030 Oljemålning
Ib Puja, Ubud Bali. Signerad, daterad 2018, portal..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45



